JAGODA

JAGODA

Dzieci na weselu- misja (nie)możliwa?

Ślub i wesele w magicznej świątecznej scenerii lub w fantastycznej oprawie ostatniego wieczoru w roku? Pomysł jak najbardziej trafiony i z pewnością niezapomniany zarówno dla pary młodej jak i dla gości. Takie chwilę chcemy dzielić z najbliższymi, ale najmłodsi goście nie zawsze potrafią samodzielnie zagospodarować sobie czas, a znalezienie opieki dla naszych pociech w taki wieczór może stanowić nie lada wyzwanie. Na szczęście jest Jagodowy Miś!

Mało nas, mało nas… a może za mało?

Często pojawia się pytanie -“Czy piątka lub szóstka dzieci to nie za mało na takie animacje?” z całą odpowiedzialnością odpowiadamy – nie za mało! Nasze animacje to dobre rozwiązanie dla każdej grupy, zarówno dla dziesięciu jak i dwudziestu dzieci. Każdy rodzic doskonale wie, że już dwójka wyjątkowo aktywnych maluchów może wywołać zamieszanie za całą dziesiątkę, a czasem piętnastoosobowa grupa, odpowiednio zainteresowana potrafi zostać niezauważona przez dobrych kilka godzin. Naszym standardem jest opieka minimum jednego animatora na dziesięcioro dzieci, co zapewnia optymalną uwagę skierowaną na każde dziecko.

Taki mały i taki duży

Wydarzenia rodzinne skupiają najmłodszych gości, których wiek najczęściej jest bardzo rozbieżny. Programy animacji weselnych zawsze dostosowujemy do wielopoziomowej grupy. Kąciki malucha dla 2-3 latków, kolorowe baloniki dla przedszkolaków, poszukiwania skarbu dla szkolnych rozrabiaków a co ze starszymi? Żaden problem! Zawsze jesteśmy wyposażeni w zestawy gier planszowych, karcianych a także łamigłówek, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających. Potrafimy dostosować nasze atrakcje do każdej grupy wiekowej tak, aby każdy znalazł w nich coś dla siebie.

"Czy piątka lub szóstka dzieci to nie za mało na takie animacje?" - z całą odpowiedzialnością odpowiadamy - Nie za mało!

Gdzie się bawić?

Podejmując decyzję o wyborze animacji i zaproszeniu dzieci na wesele, warto pamiętać o przestrzeni w której będą mogły swobodnie korzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji. Nie zawsze musi być to osobna sala, wystarczy przestrzeń w holu lub na antresoli. Sale weselne i restauracyjne mają najczęściej w zanadrzu różne ciekawe zakątki w których dzieci świetnie się odnajdą. Starajmy się unikać sytuacji, kiedy animacje mają odbywać się na sali tanecznej, dzieci szybko się rozpraszają a przekrzykiwanie nagłośnienia często jest niewykonalne.

Pora na dobranoc

Czas trwania animacji nie zawsze zależy od planu państwa młodych, najczęściej energia dzieci wyznacza metę zabawy. Nasza oferta animacji, doskonale radzi sobie z tym wyzwaniem. Zabawa dzieci i dorosłych powinna zdecydowanie zbiegać się w czasie, dlatego animacje najchętniej rozpoczynamy tuż po pierwszym tańcu pary młodej. Punktem wyjścia są zazwyczaj trzy godziny, podczas których realizujemy nasz program. 15 minut przed końcem umówionego czasu konsultujemy z parą młodą, czy zabawa powinna trwać dalej i w ten sposób możemy przedłużać animacje o kolejne godziny.

Zawsze staramy się realnie ocenić możliwości najmłodszych, a gdy widzimy ich zdecydowane zmęczenie staramy się odpowiednio dostosować czas zabawy.

Dlaczego warto?

Rodzinne uroczystości a zwłaszcza wesela, najlepiej celebrować w gronie rodziny i przyjaciół a najmłodsi są przecież nieodłączną ich częścią. Obecność dzieci zdecydowanie dopełnia wspólne wydarzenia i dostarcza wszystkim wiele radości. Warto zadbać, aby to wydarzenie było wyjątkowe także dla nich. Atrakcyjny program animacji sprawi, że rodzice będą mogli swobodnie korzystać z uroków przyjęcia, bez obaw o swoje pociechy.

Z pakietem naszych animacji weselnych najmłodsi goście nie stanowią już wyzwania, zajrzyjcie do naszej oferty!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Sprawdź ofertę animacji urodzinowych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie