animacje weselne dla dzieci
JAGODA

JAGODA

Animacje weselne dla dzieci – o czym warto wiedzieć

Ślub to wydarzenie, które Państwo Młodzi chcą celebrować z całą rodziną. W związku z tym pary młode decydują się na zaproszenie także dzieci. Wbrew oczekiwaniom najmłodsi goście nie potrafią samodzielnie zagospodarować sobie czasu, czego skutki mogą odczuć zwłaszcza ich rodzice.
Jeśli chcecie aby dzieci były częścią waszej uroczystości. Animacje weselne dla dzieci to niewątpliwie konieczny element waszej oprawy weselnej.
Jak to zorganizować i o czym warto pamiętać? Specjalnie dla was poruszyliśmy najważniejsze kwestie w tym temacie.

Czy dzieci nie jest za mało na animacje weselne?

 

Często pojawia się pytanie -“Czy piątka lub szóstka dzieci to nie za mało na animacje weselne?” z całą odpowiedzialnością odpowiadamy – nie za mało! Animacje weselne to dobre rozwiązanie dla każdej grupy, zarówno dla pięciu jak i dwudziestu dzieci. Każdy rodzic doskonale wie, że już dwójka wyjątkowo aktywnych dzieciaków może wywołać zamieszanie za całą dziesiątkę, podczas gdy kilkunastoosobowa grupa pochłonięta animacjami może zostać praktycznie niezauważona. 

Dlatego też naszym standardem jest opieka minimum jednego animatora w przeliczeniu na dziesięcioro dzieci, co zapewnia optymalną uwagę animatora skierowaną na każde dziecko. Opinie o nas i naszych animacjach możecie znaleźć na przykład tutaj.

Animacje weselne dla małych i dużych

 

Wydarzenia rodzinne skupiają najmłodszych gości, których wiek najczęściej jest bardzo rozbieżny. Programy animacji weselnych zawsze dostosowujemy do wielopoziomowej grupy. Kąciki malucha dla 2-3 latków, kolorowe baloniki dla przedszkolaków, poszukiwania skarbu dla szkolnych rozrabiaków, a co ze starszymi? Żaden problem! Zawsze podczas animacji weselny jesteśmy wyposażeni w zestawy gier planszowych, karcianych, a także łamigłówek, które bez wątpienia zaskoczą nawet najbardziej wymagających. Potrafimy dostosować nasze animacje weselne do każdej grupy wiekowej tak, aby wszyscy znaleźli w nich coś dla siebie.

"Czy piątka lub szóstka dzieci to nie za mało na takie animacje?" - z całą odpowiedzialnością odpowiadamy - Nie za mało!

Gdzie zorganizować animacje weselne?

 

Podejmując decyzję o wyborze animacji weselnych dla dzieci, warto pamiętać o przestrzeni w której będą mogły swobodnie korzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji. Przede wszystkim nie musi być to osobna sala, wystarczy przestrzeń w holu lub na antresoli. Sale weselne i restauracyjne mają najczęściej w zanadrzu różne ciekawe zakątki w których dzieci świetnie się odnajdą. Gdy tylko pogoda na to pozwala latem oraz wiosną animacje weselne przenosimy na zewnątrz, jeśli tylko sala dysponuje tarasem lub ogródkiem. Bezsprzecznie unikamy sytuacji, kiedy animacje mają odbywać się na sali tanecznej. Dzieci w takiej sytuacji, szybko się rozpraszają, a przekrzykiwanie nagłośnienia często jest niewykonalne.

Ile powinny trwać animacje weselne dla dzieci?

 

Czas trwania animacji weselnych dla dzieci nie zawsze zależy od planu państwa młodych, najczęściej energia dzieci wyznacza metę zabawy. Zabawa dzieci i dorosłych powinna zdecydowanie zbiegać się w czasie, dlatego animacje najchętniej rozpoczynamy tuż po pierwszym tańcu pary młodej. Punktem wyjścia są zazwyczaj trzy godziny, podczas których realizujemy nasz program. 15 minut przed końcem umówionego czasu konsultujemy z parą młodą, czy animacje weselne powinny trwać dalej i w ten sposób możemy przedłużać animacje o kolejne godziny.

Zawsze istnieje także plan B podczas animacji weselnych. Nasze super nianie mogą przygotować dzieci do snu oraz doglądać ich w hotelu także po zakończonych animacjach. Wówczas rodzice niewątpliwie mogą spokojnie bawić się do samego rana.

Dlaczego warto pomyśleć o animacjach weselnych?

 

Rodzinne uroczystości, a zwłaszcza wesela, najlepiej celebrować w gronie rodziny i przyjaciół, a najmłodsi są przecież nieodłączną ich częścią. Obecność dzieci zdecydowanie dopełnia wspólne wydarzenia i dostarcza wszystkim wiele radości. Warto zadbać, aby to wydarzenie było wyjątkowe także dla nich. Atrakcyjny program animacji weselnych sprawi, że rodzice będą mogli swobodnie korzystać z uroków przyjęcia, bez obaw o swoje pociechy.

Z pakietem naszych animacji weselnych najmłodsi goście nie stanowią już wyzwania. Sprawdźcie zatem naszą ofertę!

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Sprawdź ofertę animacji urodzinowych