Animacje weselne dla dzieciAnimacje weselne dla dzieciAnimacje weselne dla dzieciAnimacje weselne dla dzieci
JAGODA

JAGODA

Animacje urodzinowe w 7 prostych krokach

Dzień urodzin Twojej pociechy zbliża się wielkimi krokami i wzbudza coraz większe emocje? Z pewnością animacje urodzinowe to idealne rozwiązanie na taką okazję. Pozwól, że w związku z tym wspomożemy Cię kilkoma wskazówkami. Dzięki naszym podpowiedziom niewątpliwie pozbędziesz się niepotrzebnego stresu i w pełni będziesz celebrować ten dzień ze swoim dzieckiem.

Krok 1 – lista gości na animacje urodzinowe

 

Dzieci spotykają się obecnie w różnych przestrzeniach, podwórko, szkoła, przedszkole, zajęcia dodatkowe. Prawdopodobnie łatwo zapomnieć, że Kasia to koleżanka z baletu, a Filip jest kolegą z zajęć sportowych.

Niezbędna w takiej sytuacji stanie się lista gości na animacje urodzinowe, dzięki której szybko zorientujesz się gdzie możesz spotkać rodzica danego dziecka (aby wymienić się telefonami, mailami oraz dogadać szczegóły) oraz z jaką liczbą gości będziesz się mierzyć. Warto pamiętać, aby przypomnieć rodzicom o potwierdzeniu przybycia dzieci najlepiej na tydzień przed planowanymi animacjami.

Krok 2 – temat przewodni animacji urodzinowych

 

Urodziny to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka, jeśli zdecydowaliście się na animację warto dobrze przemyśleć temat przewodni animacji urodzinowych. Część dzieci jest fanami konkretnej bajki lub postaci z filmu animowanego, podczas gdy inni interesują się dinozaurami lub zwierzętami

Może także zdarzyć się sytuacja, w której trudno będzie nam wybrać jeden konkretny temat. Niewątpliwie najważniejsze jest, aby porozmawiać z dzieckiem o tym co lubi robić i czego oczekuje na swoich animacjach urodzinowych. Zajrzyj koniecznie do naszego artykułu o najciekawszych propozycjach w tym sezonie – TOP 10 tematów animacji urodzinowych dla dzieci.

"Moje dziecko jest wyjątkowo energiczne. Lubi taniec i zabawę z piłką (...)" - dla nas to także pomysł na temat przewodni

Krok 3 – pakiet informacji o animacjach urodzinowych

 

Bezsprzecznie nawet najbardziej profesjonalny animator potrzebuje kilku informacji, aby jak najlepiej przygotować się do animacji urodzinowych. Oczywiście nie wymagamy szczegółowych wiadomości o każdym dziecku. Z pewnością wystarczy  jeśli poinformujesz nas o przewidywanej liczbie dzieci i przedziale wiekowym oraz czy grupa zna się już np. ze szkoły czy wymaga małej integracji na początku. Opowiedz nam koniecznie o swoim dziecku, które tego dnia gra główną rolę.

Każda dodatkowa informacja pomaga nam zaprojektować animacje urodzinowe, które jak najlepiej będą pasować do charakteru grupy.

Krok 4 – przestrzeń przeznaczona na animacje urodzinowe

 

Godną uwagi kwestią jest miejsce odbywania się animacji urodzinowych oraz przestrzeń jaką dzieci mają do dyspozycji. Warto, jest dostosować ją do liczby dzieci oraz na ile to możliwe tak ją zorganizować, aby nic nie przeszkadzało w swobodnej zabawie. Zawieszenie chorągiewek, girland czy baloników to wspaniały pomysł na wydzielenie takiej przestrzeni. Dzieci z łatwością zapamiętają, że w taki sposób została oznaczona „strefa zabawy” na czas animacji urodzinowych. Unikniemy wtedy gonitwy po pokojach czy po zakamarkach ogrodu. Z chęcią pomożemy Ci w tej kwestii, zaaranżujemy przestrzeń odpowiednio do charakteru przyjęcia.

Krok 5 – Odpowiednie atrakcje podczas animacji urodzinowych

 

Jesteś rodzicem, czyli nikt tak dobrze jak ty nie zna twojego dziecka – jesteś dla nas specjalistą w tej kwestii. Chętnie zaproponujemy szeroki wachlarz atrakcji urodzinowych, ale na twoim zdaniu zależy nam najbardziej. Zastanów się co będzie interesujące dla twojej pociechy oraz spodoba się gościom. Warto także zwrócić uwagę na wiek dzieci, tak aby atrakcje nie okazały się dla nich zbyt infantylne lub odwrotnie.

Możesz w pełni liczyć na nasze wsparcie, jeśli nie proponujemy danego elementu z naszej oferty, oznacza to, najczęściej, że jest nieodpowiedni dla dzieci w takim przedziale wiekowym. Odpowiemy na każde pytanie także w zakresie doboru atrakcji na animacje urodzinowe.

Krok 6 – animacje urodzinowe jako niespodzianka

 

Jeśli nasze animacje urodzinowe mają być niespodzianką dla dzieci, koniecznie nas o tym poinformuj. Czasami warto zachęcić dzieci do zabawy opowiadając o przewidzianych atrakcjach, zwłaszcza te nieśmiałe. Jeśli planujesz jednak, że część z nich ma zaskoczyć najmłodszych podczas animacji poinformuj nas o tym koniecznie.

Krok 7 – animacje urodzinowe dopełnione uśmiechem

 

Dostarczymy dzieciom wiele przygód oraz atrakcji, zależy nam jednak także na twoim uśmiechu. Chętnie pomożemy Ci w każdej kwestii dotyczącej animacji urodzinowych dla twojego dziecka. Zapewniamy niezapomniane animacje, a wszystko organizujemy ze szwajcarską precyzją! Każde przyjęcie jest dla nas wyjątkowe, a profesjonalni animatorzy dbają o dobrą zabawę, a także bezpieczeństwo najmłodszych.

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Sprawdź ofertę animacji urodzinowych