Animacje dla dzieci Tomaszów Mazowiecki
JAGODA

JAGODA

Animacje urodzinowe dla dzieci – TOP 10 tematów w 2021 roku

Animacje urodzinowe to doskonały sposób, aby urodziny twojego dziecka były naprawdę niezapomniane. Zanim wszyscy ruszą do wspólnej zabawy wypełnionej atrakcjami, czas wybrać temat przewodni urodzin. W tematyce animacji urodzinowych, jest podobnie jak w modzie – wszyscy szukają najnowszych trendów.
Sprawdź nasze propozycje tematów animacji urodzinowych  na 2021 rok.

10 – Animacje urodzinowe w wiosce Indian

 

To propozycja niewątpliwie dedykowana jest dla odważnych poszukiwaczy przygód. Na początku przyjmiemy indiańskie imiona, “sokole oko” lub “sprytna lisica” to imiona dla prawdziwych śmiałków. Indianie zdobędą pióra do swoich pióropuszy w próbach odwagi, szybkości, siły i celności. Nauczymy się zabawnych pląsów. Animacje urodzinowe w indiańskim stylu koniecznie musi podsumować gra  terenowa z poszukiwaniem tropów zwierząt.

9 – Aktywne urodziny, czyli Just dance and fun 

 

Taniec to świetny sposób na rozładowanie wulkanów energii jakimi są dzieciaki. Podczas animacji urodzinowych przygotujemy proste, ale efektowne choreografie do popularnych piosenek. Podejmiemy zabawne wyzwania sportowe i weźmiemy udział w turnieju sprawdzającym spryt, szybkość i skoczność. Gadżety świecące w ciemności i piniata to niezbędne elementy niesamowitych urodzin.

Zamykanie w bańce - gwarancja radości i zabawy

Ogromne bańki to nie wszystko. Idziemy o krok dalej i proponujemy kolejną mydlaną atrakcję, dzięki której każde dziecko może na moment znaleźć się w samym środku bańki i obejrzeć świat z magicznej perspektywy.

8 – Urodzinowe biuro detektywistyczne 

 

Wszystkie dzieci uwielbiają rozwiązywać zagadki i łamigłówki. Razem z młodymi detektywami zbierzemy odciski palców, stworzymy portrety pamięciowe oraz rozszyfrujemy tajne informacje. W programie urodzin nie zabraknie tworzenia kamuflażu oraz korzystania z super gadżetów. Po szkoleniu pod czujnym okiem animatora z pewnością bez problemu wspólnie rozwiążemy  prawdziwą zagadkę zaginionego skarbu.

7 –  Świat robotów – urodziny przyszłości

 

Dzieciaki, które uwielbiają elektroniczne ciekawostki na pewno zainteresują urodziny z robotem w roli głównej. Drużyna wynalazców stworzy swoją własną grę, w której wezmą udział razem z robotem. Sprawdzimy jakie czujniki ma nasz robot oraz jak możemy je wykorzystać w programie. Nauczymy robota rozpoznawać kolory i wydawać dźwięki. Skonstruujemy także swoje mini roboty.

6 – Kolorowane animacje urodzinowe z kucykami Pony 

 

Urodziny w krainie kucyków i jednorożców zachwycą wszystkie wielbicielki bajki. Dziewczynki wykonają magiczne talizmany, a we włosach pojawią się kolorowe warkoczyki. Oczywiście nie zabraknie również brokatowych tatuaży. Podczas takich animacji urodzinowych weźmiemy udział w pokazie mody, a tęczowe eksperymenty z użyciem brokatu oraz kolorowych szkiełek idealnie dopełnią urodziny i wprowadzą trochę magii.

5 –  Animacje urodzinowe w szkole magii 

 

Animacje urodzinowe mogą być dosłownie magiczną przygodą. W szkole magii dowiemy się jak z tajemniczych przepisów stworzyć eliksiry o różnych właściwościach. Zdobędziemy różdżki oraz kapelusze czarowników. Weźmiemy udział w lekcji astronomii oraz zapiszemy wiadomość znikającym atramentem. Każdy uczestnik urodzin weźmie udział w magicznym turnieju sportowym.

4 –  Urodziny z psim patrolem 

 

Ekipa Psiego Patrolu to idealna propozycja animacji urodzinowych dla przedszkolaków. Sportowe wyzwania, tory przeszkód i zagadki o bohaterach jeszcze bardziej wciągną dzieci w wir zabawy. W czasie animacji zdobędziemy odznaki i weźmiemy udział w zadaniach specjalnych. Wybudujemy bazę Psiego Patrolu i będziemy komunikować się krótkofalówkami. 

Slajmy - HIT urodzin dla dzieci

Razem z dziećmi przygotujemy kolorowe masy o przeróżnych właściwościach. Najmłodsi tworzą slajmy według własnego pomysłu dodając błyszczące cekiny, brokat, kolorowe kuleczki, a nawet barwniki i zapachy!

3 – Prehistoryczne urodziny, czyli świat dinozaurów

 

Urodziny z dinozaurami z epoki Jurajskiej to gratka dla fanów przygód i tajemnic. Wraz z młodymi archeologami przygotujemy wybuch kolorowego wulkanu, odszukamy skamieliny i stworzymy swoje własne. Odkryjemy ciekawostki o dinozaurach grając w grę planszową w wersji XXL. Wybudujemy wspólnie ogromny szkielet prawdziwego dinozaura. Na zakończenie odnajdziemy wielkie jajo dinozaura z niespodzianką.

2 – Animacje urodzinowe z piracką załogą 

 

Przygody i niespodzianki to coś czego nie może zabraknąć podczas pirackich animacji dla dzieci. Przejmiemy statek i mianujemy wszystkich gości na prawdziwych piratów. Nauczymy się posługiwać kompasem i odczytywać mapę, aby odnaleźć skrzynię pełną skarbów. Załoga statku wykona własne okręty, ponieważ weźmie udział w regatach. Miłym zaskoczeniem będą salwy z prawdziwych armat wypełnionych confetti.

1 – Zaczarowane urodziny w krainie lodu 

 

Wszystkie małe księżniczki marzą o urodzinach w Krainie Lodu. Animacje prowadzone przez Else z pewnością oczarują dzieciaki. Wyruszymy na poszukiwanie nosa Olafa, przejdziemy lodowy tor przeszkód Swena oraz zatańczymy do największych przebojów z bajki. W Krainie Lodu nie może zabraknąć brokatowego śniegu,  który da się wyczarować nawet w samym środku lata.

Projektowanie koszulek - NOWOŚĆ w ofercie

Przy pomocy farbek i naklejek, każde dziecko stworzy swoją niepowtarzalną grafikę na koszulce. Taka twórcza atrakcja z pewnością pobudzi kreatywność dzieci. Na koniec warto zaprezentować szaloną kolekcję koszulek w zabawnym pokazie mody.

Każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego dzień urodzin powinien być przede wszystkim zawsze niesamowitą przygodą. Animacje urodzinowe z pewnością Ci w tym pomogą. Jeśli jednak w głowie twojego dziecka pojawia się pomysł, którego nie można znaleźć w żadnej ofercie… nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomysł wprowadzić w życie! 

Uwielbiamy wyzwania i z pewnością dzięki wskazówką twojego dziecka stworzymy wspólnie niesamowity scenariusz animacji urodzinowych.  

Każdy nasz animator jest kreatywny, a realizacja niesamowitych pomysłów to dla nas czysta przyjemność. Animacje urodzinowe dla dzieci w naszym wydaniu to przede wszystkim spełnianie dziecięcych marzeń! Poznaj naszą ofertę animacji urodzinowych dla dzieci.

Pamiętaj !!! Zorganizowanie urodzin w domu to nic trudnego. O tym jak przygotować takie wydarzenie przeczytasz w naszym artykule. Z pewnością znajdziesz tam mnóstwo praktycznych wskazówek i podpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Sprawdź ofertę animacji urodzinowych