oferta

DLA RODZICÓW

Wiemy jak ważne dla każdego rodzica jest przygotowanie wymarzonych urodzin czy najciekawszych atrakcji podczas uroczystości rodzinnej. Przychodzimy z pomocą kompleksowo organizując niezapomniane animacje dla dzieci, aby czasu na rodzinną zabawę było jeszcze więcej

Urodziny to długo oczekiwany moment przez każde dziecko. Proponujemy wyjątkowe scenariusze animacji dostosowane indywidualnie do marzeń każdego małego jubilata.
Nasi animatorzy w mgnieniu oka przeniosą najmłodszych do wioski Indian, podbiją Nibylandię wraz z Piotrusiem Panem lub przygotują niesamowite eksperymenty w kolorowym laboratorium.
Nie zabraknie także propozycji dla prawdziwych księżniczek wprost z balu Kopciuszka lub lodowego zamku Elsy.
Inspiracją dla naszych animacji są nie tylko ulubieńcy z ekranów, ale przede wszystkim zainteresowania i marzenia małych poszukiwaczy przygód.

Proponowane tematy animacji:

  • Salon piękności Barbie
  • Misja Minecraft
  • Bal w Krainie Lodu
  • Jurassic Party
  • Rejs Piratów z Karaibów
  • Przygoda z Littel Pony 

…oraz wiele innych tematów dopasowanych  do pomysłów dzieci

Dzień pierwszej komunii to wielkie przeżycie dla każdego dziecka. Potrafimy sprawić, aby rodzinne spotkanie było dla dzieci także okazją do wspólnej zabawy. Nasze animacje to świetny sposób, aby sprawić wszystkim najmłodszym gościom niespodziankę oraz zająć im czas w kreatywny sposób.

Mega bańki, malowanie twarzy lub kolorowe eksperymenty to tylko początek naszych pomysłów, które zachwycą dzieci w tym wyjątkowym dniu.

Wydarzenia rodzinne to fantastyczna okazja do spotkań dla całej rodziny, warto więc pomyśleć także o atrakcjach dla najmłodszych jej członków. Nasi animatorzy świetnie radzą sobie z dziećmi w zróżnicowanym wieku, proponując aktywności zarówno dla maluszków jak i aktywnych starszaków. Szeroki pakiet atrakcji skutecznie przyciągnie uwagę dzieci, a rodzicom pozwoli na spokojna zabawę bez obaw o ich pociechy.

Copyright © 2020 Jagodowy Miś